fbpx
Close

Chelsea’ põhimees kinnitas klubist lahkumist: aeg on edasi liikuda

Avatar

Willian. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Londoni Chelsea’ brasiillasest ääreründajat Willian’i on juba mõnda aega peetud üheks lahkujaks ja nüüd ütles mees selle ka ise otse välja, jättes oma sotsiaalmeedia vahendusel tehtud postituses Sinistega hüvasti.

Willian kerkis Euroopas perioodil 2007-2013 üheks hinnatuimaks ründemängijaks Donetski Šahtari ridades, misjärel liikus ta pooleks hooajaks edasi toona veel suurte rahadega toimetanud Mahhatškala Anži ridadesse. 2013. aasta suvel lõi ta Chelsea’ga käed, kus pallis praeguseni.

32-aastase Willian’i leping saab Chelsea’ga käimasoleval kuul läbi ning meedias ringelnud jutud on teda viinud linnarivaali Arsenal’i. Chelsea’ eest käis ta erinevate sarjade peale platsil 339 kohtumises ning võitis kahel korral Inglismaa meistritiitli. Trofeedest tuli veel Euroopa liiga võit, Inglismaa karikas ja Inglismaa liigakarikas.

“Tegemist on olnud seitsme kauni aastaga. 2013. aasta augustis, kui Chelsea’lt pakkumise sain, olin veendunud, et see on koht, kus pean mängima. Täna olen veendunud, et see oli kõigist otsustest parim. On palju õnnelikke hetki olnud, aga ka mõningaid kurbi. Karikad tulid, kuid see oli alati väga pingeline. Sellest tähtsam on, et õppisin enda kohta. Tekitasin suurepärase tehingu, mille käigus sain paremaks mängijaks ja inimeseks. Iga treeningsessiooni, iga mängu ning iga riietusruumis veedetud minutiga olin alati õppimas,” kirjutas Willian sotsiaalmeedia vahendusel.

“Olen tõesti tänulik Chelsea’ fännidele, millise mõjuga nad mind Stamford Bridge’il tervitasid ja kuidas nad mind klubis oldud aja jooksul toetasid. Kriitikat oli samuti, mis on normaalne, aga tähtis on see, et poolehoid ja kriitika pani mind alati igal treeningul ja mängus endast maksimumi andma, olles järjepidevalt arenemas kuni viimase minutini Chelsea’ särgis. Aeg on nüüd käes, et liikuda edasi. Kindlasti hakkan oma meeskonnakaaslasi igatsema. Hakkan igatsema kõiki klubi taustajõude, kes kohtlesid mind alati kui oma poega, ja hakkan igatsema fänne. Lahkun pea püsti ja turvatundega, teades, et võitsin siin ja andsin Chelsea’ särgis endast alati parima! Mu siirad tänusõnad lähevad teile kõigile ja jumal õnnistagu teid!”

scroll to top