fbpx
Close

Chelsea peatreener kritiseeris uut täiendust Sauli: ta tegi suuri vigu

Avatar

Saul Niguez väravat tähistamas. Foto: AFP/Scanpix

Londoni Chelsea teenis laupäeval hooaja kolmanda võidu, kui Premier League’i neljandas voorus alistati koduplatsil Romelu Lukaku kahe värava ja Mateo Kovacici ühe tabamuse toel Aston Villa meeskond. Peatreener Thomas Tuchel ei jäänud aga rahule poolkaitsja Saul Niguezega, kes hangiti suvel oma ridadesse Madridi Atelticost.

26-aastasele Hispaania koondislasele heideti eelkõige ette palliga tegutsemist keskväljal, mis on ka mõnes mõttes arusaadav, sest Chelsea juurde saabus ta laenule üleminekuakna viimasel hetkel ja nii pole ta meeskonnaga hooajaeelset ettevalmistust kaasa teinud. Tuchel otsustas teiseks poolajaks aastast 2008 Atletico süsteemi kuulunud Sauli välja vahetada Jorginho vastu.

“Mul oli tunne, et ta on raskustes. Tegemist oli mõningate suurte vigadega, sööduvigadega ning tal oli keeruline toime tulla mängu intensiivsusega. Seda oli näha, et ta polnud veel täielikult kohanenud. Tegemist on täielikult minu vastutusega. Mul oli tunne, et ta suudab kohe platsile tulla ja sellel tasemel mängida. Mõtlesin seejärel, et võib-olla on parem ta välja vahetada, aga see ei muuda midagi selles osas, kuidas mina teda näen,” rääkis Tuchel mängu järgselt.

“See (vahetus) on väga keeruline. Sa kas teed selle ära või mitte. Ütlesin talle enne, et see on minu vastutus, kui sellest ei tule midagi välja. Tal oli veidi keeruline hakkama saada, kuigi suutis luua mõned poolikud võimalused Aston Villa vastu,” lisas Tuchel.

scroll to top