fbpx
Close

Carragher hoiatas Kane’i klubivahetuse osas: kas nüüd või mitte kunagi!

Avatar

Harry Kane. Foto: Imago Images/Scanpix

Liverpooli legendaarne keskkaitsja Jamie Carragher usub, et kui Tottenham Hotspuri ründeäss Harry Kane tahab oma karjäärile uue hoo sisse saada, siis eesseisev üleminekuaken on selleks viimane võimalus.

Kane on Tottenhami süsteemi juba kümnendast eluaastast kuulunud ja kui välja arvata üksikud laenuperioodid, on ta 2009. aastast alates põhimeeskonda esindanud. Samas pole ta siiani veel ühtegi tiitlit võitnud, kuigi oli mullu sellele väga lähedal, mil Tottenhamiga kaotati Meistrite liiga finaalis Liverpoolile. Inglismaa koondislane on viimastel hooaegadel ka vigastustega kimpus olnud, kuid on silmitsi väga keerulise olukorraga, sest koroonaviiruse tõttu on jalgpall tervikuna suure majandusliku löögi alla sattunud ja igasugune üleminek saab olema varasemast raskem. Carragher lisas juurde, et suurklubid võivad Kane’i palkamise osas olla kahtleval seisukohal, sest tegemist pole enam noormängijaga.

“Kuhu võiks veel Kane peale Manchesteri klubide minna? Ja kui suurel määral on tehtud üleminek Etihadile või Old Traffordile? City vajab pikaajalist asendust Sergio Agüerole, kes on üks parimatest, aga läheneb oma 32. sünnipäevale. Kahtlustan, et nad kulutavad raha pigem kellegi kahekümnendates aastates mängija peale. Kane saab juulis 27 aasta vanuseks. Meil pole hetkel õrna aimu, kuna järgmine üleminekuaken avaneb või kuna järgmine hooaeg algab. Kui Kane ei lahku võimalikult varakult Tottenhamist, siis muutub tema jaoks olukord keerukamaks. Kui mängija on juba 28-aastane, siis on see klubidele psühholoogiliselt oluliseks faktoriks. Nad näevad teda kui 30 aasta vanust mängijat ja mõistavad, et edasimüügi väärtus puudub,” kirjutas Carragher The Telegraphi arvamuses.

Carragheri sõnul on Kane jõudnud oma karjääri ristteele kahtlemata kõige ebasobivamal ajal. “Mõnes muus olukorras tema kommentaarid, et kaalub lähitulevikus klubivahetust, oleks mõistlik. Tottenhami fännidele ei pruugi see meeldida, kuid mõistan, miks Kane mõtleb, kas tema karikaambitsioonid täituksid mõnes muus klubis.”

scroll to top