fbpx
Close

Belgia koondise suurim väravakütt Lukaku kavatseb pärast 2020. aasta EM-i koondisega lõpparve teha

Avatar

Foto: AP/Scanpix

Manchester Unitedi ja Belgia koondise ründaja Romelu Lukaku andis teada, et 2020. aastal toimuv EM on tema viimaseks suurturniiriks Belgia särgis. 25-aastane mängija põhjendas otsust lati liiga kõrgele seadmisega ehk igal turniiril eeldatakse belglastelt vähemalt poolfinaali jõudmist.

40 koondiseväravat löönud mees andis Business Insiderile intervjuu, kus rääkis oma tulevikuplaanidest. “Arvan, et pärast EM-i lõpetan koondisekarjääri. Igal suurturniiril on  meie riigi miinimumeesmärgiks jõuda poolfinaali,” ütles Lukaku.

Suurt kasvu jõuline ründaja ütles, et loodab järgmiselt generatsioonilt rohkemat, sest neil on paremad treeningtingimused ja osavamad. Kuid muretses nende iseloomu ja suhtumise pärast – nimelt pole nooremad enam niivõrd näljased ja teotahtelised. “Praegu on probleem selles, et raha rikub noormängijat. Suur raha varajases nooruses võtab ära selle tahte end tõestada,” selgitas kongo juurtega, rasket lapsepõlve talunud ründaja.

“Olen alles 25, ma pole isegi oma karjääri parimas eas. Ma siiani näen nooremaid kui konkurente, sest nad tahavad mu kohta endale krabada, ent ma ei anna seda veel ära. Kahe aasta pärast võivad nad mu koha endale võtta.”

scroll to top