Bayernil oli kolmeväravaline eduseis käest libisemas, Dortmund liigub võimsalt

Saksamaa kõrgliigas jätkati laupäeval 27. vooru mängudega. Müncheni Bayern võttis suure võidu Frankfurdi Eintrachti üle ning vastasest olid paremad veel ka Dortmundi Borussia, Leverkuseni Bayer ja Bremeni Werder.

Dortmund kaotas viimati Bundesligas 8. veebruaril, kuid on pärast seda koduses liigas kuus järjestikust võitu võtnud. Nüüd lisandus seitsmeski, kui avapoolajal viis Raphael Guerreiro omad Thorgan Hazardi söödust Wolfsburgiga matšis ette ning Madridi Realist laenul viibiv marokolasest äärekaitsja Achraf Hakimi vormistas teisel poolajal lõppskooriks 2:0.

Bayernil oli seevastu Frankfurdiga omajagu tegemist. Leon Goretzka, Thomas Mülleri ja Robert Lewandowski tabamustest haarati 46. minutiks küll 3:0 eduseis, aga vastased polnud sellega veel murtud. Austria koondise keskkaitsja Martin Hinteregger lõi värava nii 52. kui ka 55. minutil ning sellega oli Bayerni eduseis vaid minimaalne. Alphonso Davies viis kuue minuti möödudes kodumeeskonna siiski 4:2 ette ja lõppskoori eest kandis hoolt taas Hinteregger, aga seda siiski omavärava näol.

Bayerni viimane kaotus jääb Bundesligas koguni möödunud aasta 7. detsembrisse, mis tähendab seega, et 13 järjestikuses mängus on suudetud kaotust vältida (9. veebruaril viigistati 0:0 RB Leipzigiga) ja kuus kohtumist järjest on võidetud.