fbpx
Close

Bayerni president: me ei tee suvel ühtki suurostu

Avatar

Foto: Imago-MIS/Scanpix

Eile hooajale mõruda punkti pannud Bayern München sai küll oma seitsmenda järjestikuse liigatiitli, ent Meistrite liigas piirduti poolfinaaliga ja DFB Pokali finaalis alistuti Frankfurti Eintrachtile. President Uli Hoeness rääkis Bildile antud usutluses oma suvistest plaanidest.

Fakt on, et Bayerni legendaarne loots Jupp Heynckes läheb lõplikult erru ja tema asendajaks on just Eintrachtiga karikafinaalis triumfeerinud Niko Kovac. Horvaadi vannutamine peatreeneriks tekitas veidi poleemikat, sest endisel koondislasel pole vutiekspertide arvates piisavalt kogemust.

“Neli nädalat tagasi kiruti me otsust, püstitades küsimuse, et kuidas me võime nii kogenematu treeneri määrata nii suure klubi peatreeneriks? Nüüd kõik ainult noogutavad kaasa ja kiidavad teda, eriti pärast eilset karikavõitu. Meie teeme, mida õigeks peame ja inimesed peavad seda aktsepteerima ehk neil pole mõtet meie otsuseid kritiseerida,” sõnas Hoeness.

Bayerni äärekaitsja Joshua Kimmich tõdes, et hooaeg läks täielikult aia taha. “Ma ei nõustu sellega ja see väide on lauslollus. Selge võit liigas ja ülinapp Meistrite liiga finaalist eemalejäämine on väga kaugel halvast hooajast,” kritiseeris president Kimmichit.

President rääkis ka suvistest üleminekuplaanidest. “Välistan suurostu. Me enam ei investeeri kõvasti oma tiimi, vaid tegeleme selle materjaliga, mis meil käes ehk parendame oma pallureid. Vajame ehk veel üht või kahte mängijat, kes annaksid suurtes mängudes meile kvaliteeti juurde,” selgitas ta.

scroll to top