fbpx
Close

Bayerni esimees Rummenigge: lootsin riietusruumis näha tähistavaid mängijaid, aga selle asemel…

Avatar

TOR zum 2:1 Robert Lewandowski FC Bayern München Torjubel mit Thiago Alcantara FC Bayern München Gestik, Geste FC Bayern München FCB vs SV Werder Bremen 14.12.2019 DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND/OR QUASI-VIDEO FC Bayern München FCB vs SV Werder Bremen *** TOR to the 2 1 Robert Lewandowski FC Bayern Munich cheering goal with Thiago Alcantara FC Bayern Munich gestures, gesture FC Bayern Munich FCB vs SV Werder Bremen 14 12 2019 DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND OR QUASI VIDEO FC Bayern Munich FCB vs SV Werder Bremen

Müncheni Bayerni esimees Karl-Heinz Rummenigge avaldas, et kui meeskond oli reedel Barcelona koguni 8:2 alistanud, siis eeldas ta riietusruumis näha tähistavaid Bayerni mängumehi, aga selle asemel valitses seal hoopis keskenduv meeleolu.

“Läksin pärast mängu riietusruumi ja eeldasin, et poisid tähistavad seda vägevat võitu. Aga selle asemel nägin neid väga rahulike ja keskendunutena ning valmis järgmiseks mänguks. Nad jätkasid kodus treenimist, kui see polnud [koroonaviiruse tõttu] väljakul võimalik. Kui Bundesliga ja Meistrite liiga taasalustasid, siis näitasid nad välja, et tahavad jalgpalli mängida,” ütles Rummenigge Sky Sport Italia vahendusel.

Sakslane tõi ühtlasi esile peatreener Hansi Flicki, kes pärast Niko Kovaci vallandamist on teinud võistkonnaga fantastilist tööd. Kiidusõnu jagus samuti kanadalase Alphonso Daviese suunas. “Hansi Flick tõi meie hooajas pöörde. Pean tunnistama, et isegi meie oleme üllatunud kui hästi on ta hakkama saanud. Alphonso Daviesel on imeline kiirus ja suur tahtmine õppida. Ta toodi klubisse vasakuks ääreründajaks, aga nüüd on ta vasakkaitsja ja seetõttu on ta meeskonnale nüüd hädavajalik.”

Erilisel kohal on tema sõnul ka Milano Interist laenul viibiv Ivan Perišic. Horvaatia koondise ründaja otsustas Bayerniga lepingut pikendada tänavuse hooaja jätkumisega seoses ning nõustus ühtlasi palgakärpega, et aidata meeskonnal jõuda Euroopas eesmärkideni. Rummenigge on selle eest igati tänulik ning avaldas lootust, et järsku on võimalik 31-aastast Perišicit ka tuleval hooajal Bayernis näha. “Perišicist rääkides, siis ta ei pruugi teha erakordseid asju, aga ta lööb väravaid ja saab kirja väravasööte. Oleme väga tänulikud, et ta otsustas jääda Meistrite liiga hooaja lõpuni, kuigi pidime palgakärpeid tegema. Ta pole tuleviku osas veel lõppotsust teinud, aga nii mulle kui Flickile meeldib ta väga,” lisas Rummenigge.

scroll to top