Bayern tagus vastase võrku viis palli, Schalke uskumatu võiduta seeria jätkus

Saksamaa kõrgliiga 29. vooru laupäeval toimunud mängudes sai kindla võidu kirja Müncheni Bayern. Kolm punkti kogusid tabelisse veel juurde Frankfurdi Eintracht, Bremeni Werder, Hoffenheim ja Berliini Hertha.

Bayern liigub aina kindlamalt meistritiitli suunas. Teisipäeval alistati lähim konkurent Dortmundi Borussia ja kui viimased ei peaks homme Paderborni vastu võitu võtma, muutuvad Bayerni võimalused veelgi paremaks juba kaheksandat järjestikust hooaega Saksamaa meistriks tulla.

Düsseldorfi Fortuna vastu kodus probleeme ei tekkinud. Avavärav sündis 15. minutil Mathias Jörgenseni omaväravast ning poolajaks oli Bayerni eduseis Benjamin Pavardi ja Robert Lewandowski kaasabiga 3:0. 50. minutil oli Lewandowski taas täpne ja lõppskoori vormistas 19-aastane kanadalasest äärekaitsja Alphonso Davies.

Gelsenkircheni Schalke ei suuda aga kuidagi võidulainele naasta. Viimati mängiti 17. jaanuaril 2:0 üle Mönchengladbachi Borussia ja edasi on tulnud kuus kaotust ning neli viiki. Bremeni Werderi vastu ei saadud samuti võidupunkte kätte ja Leonardo Bittencourti 32. minuti väravast kaotati 0:1.