fbpx
Close

“Mbappe ei sobi Liverpooli, ta pole Kloppi’le vajalikku tüüpi mängija”

Avatar

Kylian Mbappe. Foto: Imago/Scanpix

Kümme aastat Iirimaa koondist ja 1995-1999 Liverpooli esindanud endine poolkaitsja Jason McAteer leiab, et Kylian Mbappe poleks sobilik täiendus Jürgen Kloppi juhendatavasse Liverpooli meeskonda.

21-aastase Mbappe’ puhul on juba mõnda aega klubivahetusest räägitud. 2016. aastal AS Monacost Pariisi Saint-Germaini siirdunud prantslasest ründaja peamisteks huvilisteks on peetud Madridi Reali ja Liverpooli ning kummaski võistkonnas on kahtlemata ka Meistrite liiga võiduvõimalused suuremad kui PSG-s. Samas leidub neidki, kelle arvates poleks Mbappe vajalik täiendus ja tema asemel tuleks tuua RB Leipzigist Timo Werner või Dortmundi Borussiast Jadon Sancho.

“Sa ei saa seista paigal, vaid edasi liikuma. Peatreeneri vaatenurgast püüad alati olla kaks või kolm sammu eespool. Jürgeni töö on visualiseerida, mida ta järgmisel hooajal näeb ja valmistuda veel järgnevateks hooaegadeks. PSG on unikaalne klubi, mis on meeleheitel võitmaks Meistrite liigat. Nad on pannud fantastilise meeskonna kokku, kuid mängijad sooviksid suuremat väljakutset. Mbappe kohta käiv jutt mulle eriti ei istu – ta on õigustatult superstaar, aga pole õige hetk Liverpooli tulla. Ma pole päris kindel, kas ta on Jürgenile vajalikku tüüpi mängija. Mulle igatahes mitte. Parema meelega näeksin Liverpoolis Wernerit või Sanchot. Mbappe’d saaksime Liverpoolis ka näha, sest ta sobitub mitmetel põhjustel, aga jalgpalliga seoses ma pole kindel, et ta sinna hetkel sobiks,” rääkis 48-aastane McAteer.

Mbappe’ jaoks on tänavune hooaeg läbi, sest koroonaviirusest tingituna otsustati Prantsusmaal meistrivõistlustega mitte edasi minna. Liverpool on aga Inglismaa kõrgliigas endiselt ootel, omades 25-punktilist edumaad lähima jälitaja Manchester City ees, kuigi teoreetiliselt on neil isegi sellise vahe puhul võimalik veel tiitlist ilma jääda.

scroll to top