fbpx
Close

Barcelona peatreener Koeman selgitas, miks Pjanic meeskonnast lahkus

Avatar

Foto: LaPresse/Scanpix

2011-2016 AS Romas ja 2016-2020 Torino Juventuses pallinud Bosnia ja Hertsegoviina koondislane Miralem Pjanic liitus eelmise aasta suvel Hispaania tippklubi Barcelonaga, kuid siirdus mõne nädala eest sealt üllatuslikult Türgi tippklubisse Istanbuli Besiktase ridadesse laenule. Barcelona peatreener Ronald Koeman selgitas, miks paljude jaoks kummaline üleminek reaalsuseks sai.

Barcelona käis Pjanici eest välja 65 miljonit eurot, mille üheks osapooleks oli kohustus müüa brasiillasest poolkaitsja Arthur Juventusele 82 miljoni euro eest. Käimasoleval hooajal esindab ta Besiktasi, olles Koemani kritiseerinud, sest hollandlane olevat tema võimalusi piiranud. Hollandlane avaldas nüüd ka omapoolse seisukoha.

“Arvan, et see näeb mängija poolelt välja väikese frustratsioonina, nagu mina aru saan. Aga kui lähtuda sellest, kuidas mängime ja millised on meie ideed palliga ning pallita, siis on ta kaotanud võitluse teiste poolkaitsjatega võrreldes ja mitte midagi muud. Soovin talle parimat. See olukord on olnud keeruline. Oleme püüdnud ja püüdnud ning näinud, et on teisi mängijaid, kes on temast paremad,” rääkis Koeman Mundo Deportivo vahendusel.

Pjanicit on koguni peetud maailma üheks parimaks keskväljameheks, kui Hispaaniasse tulek on tema potentsiaali kõvasti varjutanud. Eelmisel hooajal mängis 31-aastane pallivõlur Barcelonas vaid pooltes La Liga kohtumistes ja ainsas tiitliga lõppenud sarjas- Hispaania karikas – jäi ta sootuks eemale. “Olen alati tahtnud Barcelona eest mängida, kuid ma ei oodanud, et olukord nii keeruliseks võib minna,” sõnas Pjanic varasemalt.

scroll to top