fbpx
Close

Barcelona peatreener Koeman kinnitas: tahame jaanuaris Depay palgata

Avatar

Lyon's Dutch forward Memphis Depay (C) as Lyon's team celebrates scoring a goal during the French L1 football match between Stade Rennais (FC) and Olympique Lyonnais (OL) on August 11, 2017, at the Roazhon Park, in Rennes, northwestern France. / AFP PHOTO / JEAN-FRANCOIS MONIER

Viimase üleminekuakna sees Memphis Depay palkamisel ebaõnnestunud Barcelona plaanib nende peatreeneri Ronald Koemani kinnitusel jaanuaris uuesti sama katse teha ning Hollandi koondise ründemehe klubisse tuua.

26-aastane Depay oli veel mõni nädal tagasi lähedal Barcelonasse siirdumisele, kuid klubivahetus jäi suuresti paberimajanduse taha, milles Hispaania meedia väitel roll ka Prantsusmaa kõrgliigal Ligue 1’il, mille tõttu üleminekut lõpuni viia ei saanud. Nüüd näib, et endine Manchester Unitedi mängumees on Kataloonia gigandi ridadesse minemas alles järgmise aasta suvel, kuid siiski on lootus, et see juhtub uue aasta talvel.

“See (Depay üleminek) on kahtlemata reaalne. Püüan endast parima anda, sest näeksin teda hea meelega siin. Aga ma ei suuda ette näha, milline on klubi finantsiline olukord jaanuaris. Peame ootama, et selles selgust saada. Mulle pole antud rolli, et seda otsust teha, see sõltub klubist. Mu jaoks on küsimus ootamises. Tahame Memphist, sest ta on suurepärane mängija ja tal on mu meelest kvaliteeti selles osas, millest meil hetkel just puudu jääb. Eriti sügavuses ründetegevust silmas pidades,” rääkis Koeman intervjuus Marca’le.

Väidetavalt pakub Barcelona Depay koduklubile Lyoni Olympique’ile 20 miljonit eurot. Kui siiski tehingut sõlmida ei suudeta, on 26-aastasel mängumehel võimalus sõlmida Barcelonaga enne hooaja lõppu eelleping, mille alusel saab temast suvel klubi mängija.

scroll to top