fbpx
Close

Barcelona keskkaitsja vihjas oma endisesse koduklubisse naasmisele

Avatar

Samuel Umtiti (keskel). Foto: AFP/Scanpix

2016. aastal 25 miljoni euro eest Lyoni Olympique’ist Barcelonasse üle tulnud prantslasest keskkaitsja Samuel Umtiti andis hiljuti teada, et võib peagi võtta ette vastupidise klubivahetuse.

26-aastane Umtiti on Barcelonas varju jäänud oma koondisekaaslasele Clement Lenglet’le ning Gerard Pique on samal ajal vankumatult keskkaitses oma koha säilitanud. 2018. aasta suvel pikendas Umtiti lepingut 2023. aasta suveni, kuid pärast seda on ta kimpus olnud põlvevigastustega ja erinevate ekspertide hinnangul ka vormist väljas. Samal ajal on Barcelona kaasanud 21-aastase Ronald Araujo põhimeeskonna juurde ning lisaks loodetakse Manchester Cityst juurde tuua Eric Garcia. Kõik see vihjab Umitit lahkumisele, mida soodustab veel ka mehe kõrge palganumber.

“Nad on mu meeskond, läbirääkimisi on. Lyon on mu meeskond, see on mu linn. See on meeskond, mis on andnud mulle võimaluse Euroopas mängida, Barcelonas ja Prantsusmaa rahvuskoondise eest. Läbirääkimisi on, mis viitavad üleminekuturule, aga klubiga veel midagi konkreetset pole olnud. Mu hind on kõrge, kuid ei taha, et mind hakatakse seepärast vaatama kui ohvrit,” rääkis Umtiti Canal Football Club vahendusel antud intervjuus.

Umtiti võib seega potentsiaalselt olla üks osa tehingust Memphis Depay tulekust Barcelonasse. Teatavasti tahtis Barcelona, eelkõige nende peatreener Ronald Koeman, hollandlast juba suvise üleminekuakna sees palgata, kuid tehing ebaõnnestus. Umtiti üleminek Lyoni võib nii anda hoogu juurde ka Depay klubivahetuseks.

scroll to top