fbpx
Close

Atleticoga liitunud Suarez: Barcelonale löödud väravat ei tähista, aga millelegi kindlale viitan küll

Avatar

Barcelona's Uruguayan forward Luis Suarez reacts during the Spanish league football match FC Barcelona against Deportivo Alaves at the Camp Nou stadium in Barcelona on December 21, 2019. (Photo by LLUIS GENE / AFP)

Suure tüliga Barcelonast liigarivaali Madridi Ateltico ridadesse siirdunud ründestaar Luis Suarez avaldas suurt pettumust oma pikaaegse koduklubi suunas, viidates ühtlasi, et klubi juhtkond ei suutnud mitu aastat vajalikke otsuseid vastu võtta.

“See, mida nad korraldasid, tegi mulle ja mu perekonnale palju haiget. Nende formaalsus ja kombed pole õiged. Hetkel, mil nad ütlesid mulle, et ma pole nende plaanides, kinnitasin vastu, mida nägin meedias ja mida inimesed mulle olid öelnud. Keegi klubist polnud mulle öelnud midagi kuni peatreener helistas mulle. Koeman helistas mulle, et öelda, et ma pole tema plaanides, kui ma olin juba kümne päeva eest teadlik, mis hakkab juhtuma,” rääkis 33-aastane Suarez ESPN-i vahendusel antud intervjuus.

“Veetsin Barcelonas kuus aastat ja ütlesin alati, et klubi vajab noort ründajat. Nad ei toonud kunagi kedagi, kes suutnuks minuga konkureerida. Ründajatel on kindlaid [väravate löömise] seeriaid ja hetki. Vähemalt seda ma väärisin enne, kui sain meedia vahendusel teada, et nad mu teeneid ei vaja enam. Mul oli palju ebaselgust, sest pidin minema treenima. Ütlesin Leo [Messile], et teadsin, mida nad minuga tegema hakkavad. Oleksin õnnelikult treeninud, kuid naasin koju õnnetuna,” lisas Uruguay koondislane.

Suareze käest uuriti veel, kas ta tähistaks väravat, kui ta selle Atletico särgis Barcelonale lööks. “Kui ma seda teen, siis ma ei karjuks ega läheks hulluks, aga kindlasti ma millelegi viitaksin,” pidas Suarez ilmselt silmas Barcelona klubijuhte. Võimalus oma endise koduklubiga vastamisi minna tekib tal 22. novembril, mil Atletico on võõrustajarollis.

scroll to top