fbpx
Close

Atletico fänn mängust: näitasime, et klubi selgroog pole rahakotipõhine

Avatar

Saul Niguez väravat tähistamas. Foto: AFP/Scanpix

Atletico Madridi võit Lilleküla staadionil Real Madridi üle võis olla esimene sissekanne uues peatükis: suvel Zinedine Zidane’ist ja Cristiano Ronaldost ilma jäänud Real suutis küll Karim Benzema väravast ja Sergio Ramose penaltist juhtima minna, ent lisaajal pani Atletico oma paremuse maksma ning tegi kõikide valusate kaotuste eest tagasi, võttes Saul Niguezi superlöögist ja Koke tabamusest väärt võidu.  Võitjatiimi eestlasest fänn jagas Jalgpall24-ga oma mõtteid võidust ning miks tõstis eile Superkarika pea kohale just punavalge, mitte kuninglik tiim.

“Võidu tõi ilmselt see, et jäädi oma tavapärase sihikindla lähenemise juurde. Mängud Real Madridiga on nii tasavägised ja võrdsed, et tihti seisneb vahe üksikus eksimuses ja momendis maagias. Ka seekord jäi normaalaeg viiki,” ütles Atleticot igapäevaselt jälgiv mees. “Tallinnas oli Atletico parem ja kasutas võimaluse Ronaldo järgset Reali salvata 100% ära.”

Suvel klubi rekordit tähistava 70 miljoni euro eest AS Monacost liitunud Thomas Lemar tegi fänni tuju ülevaks. “Lemari esitus oli nagu ta oleks Atletico mängija juba aastaid. Kõik vajalikud elemendid mängu mõistmiseks selles klubis on talle väga kiirelt külge hakanud. Ja on märgiline, et lisaaja väravad tulid Sauli ja Koke poolt. Mehed kes on tulnud noorteakadeemiast otsustavad mängu saatuse! Alati on tore näha, kui tippjalgpalliklubi selgroog ei ole rahakoti põhine,” tehes osava torke tiimide suunas, kes noormängijate usaldamise ja arendamise asemel lähevad kergema vastupanu teed.

Kui viimased kaks Meistrite liiga finaali on Atletico kaotanud just Realile – korra penaltiseerias ning korra lisaajal, siis ajaloost hoolimata oli 2006. aastast klubile pöialt hoidev fänn õhtu osas optimistlik. “Nii erilises paigas toimuv finaal pidi saama ka erilise stsenaariumi ja lõppvaatuse. Sisetunne, et Atletico võidab oli kohe alguses olemas! Eeldasin, et uut tsüklit alustav värske treeneriga Real on haavatav ja kuigi tase oli endiselt võimas pani Atletico end maksma!”

 

scroll to top