Aston Villa lammutas Arsenali tükkideks, City ja Liverpool parimat välja ei selgitanud

Aston Villa v Norwich City Premier League Conor Hourihane of Aston Villa celebrates scoring his sides 1st goal during the Premier League match at Villa Park, Birmingham PUBLICATIONxNOTxINxUKxCHN Copyright: xPaulxChestertonx FIL-13987-0016

Inglismaa kõrgliiga kaheksanda vooru pühapäeval toimunud mängudes said võidu kätte Tottenham Hotspur ja Leicester City. Edukas oli ka Aston Villa, üllatades võõrsil Londoni Arsenali. Päeva tuliseimas lahingus tegid Manchester City ja Liverpool viigi.

Liverpool pääses 13. minutil juhtima, kui Sadio Mane oli murdnud karistusalasse ning Kyle Walkeri puutest kukkus ta murule, teenides nii ka penalti välja. Otsustava löögi realiseeris edukalt ära Mohamed Salah. 31. minutil leidis Kevin De Bruyne trahvikastis üles Gabriel Jesusi ja brasiillane suutis läbi raskuste palli võrku suunata. Cityl oli võimalus avapoolaja lõpus ka ette minna, kuid De Bruyne lõi penalti mööda. Teisel poolajal enam väravaid ei nähtud.

Aston Villa asus Arsenali vastu juhtima Bukayo Saka 25. minuti omaväravast. Pikalt napp eduseis püsis, kuid 72. minutil oli täpne Ollie Watkins ning nelja minuti möödudes skooris inglasest ründemees taas, vormistades ühtlasi lõppskooriks 3:0.

Tottenhamile tõi võõrsil West Bromwich Albioni üle võidu Harry Kane, kes skooris alles kohtumise 88. minutil. Leicesterile piisas koduplatsil Jamie Vardy 15. minuti penaltist.

West Bromwich Albion – Tottenham Hotspur 0:1

Leicester City – Wolverhampton Wanderers 1:0

Manchester City – Liverpool 1:1

Arsenal – Aston Villa 0:3