fbpx
Close

Arsenali peatreener läheb Euroopa liigat võitma

Avatar

Unai Emery. Foto: AFP/Scanpix

Kui end Meistrite liiga vääriliseks pidavad tiimid on määratud mängima hoopis Euroopa liigas, siis tihtipeale suhtutakse sellesse karikasarja kergekäeliselt ning fookus jääb kodumaa liigale. Sevillaga mitmekordseks Euroopa liiga võitjaks kroonitud, nüüd Arsenali juhendav Unai Emery lubas, et suhtub Euroopa suuruselt teise karikasarja teistest suurklubidest erinevalt.

Neljapäeviti toimuvad mängud muudavad mängudevahelise puhkeperioodi lühemaks ning see on enamasti olnud põhjuseks, miks klubid annavad just Euroopa liigas oma põhimeestele puhkust. Emeryl on aga teised plaanid. “Olen oma karjääri jooksul tõestanud, et tean, kuidas oma tiimiga ümber käia. Nüüd keskendun liigamängule Newcastle’i vastu, mille soovime võita ja siis võtame ette Euroopa liiga grupifaasi avakohtumise, kus lähme samuti kolme punkti võtma,” rääkis hispaanlane Independentile.

“Ma ei kavatse kasutada ühe turniiri jaoks üht ning liiga jaoks teistsugust koosseisu. Iga matš annab meile tagasisidet, kuidas me saame ja võiksime mängida. Tahan võita Newcastle’it, tahan võita neljapäeval, siis järgmisel pühapäeval ning seejärel Brentfordi (Carabao karika kolmas ring – toim) vastu tulla võitjana välja. See ongi põhjuseks, miks tahame iga mängu mängida ja näidata igal korral parimat mängupilti,” oli Emery konkreetne.

scroll to top