fbpx
Close

Arsenali ajaloo parima alguse teinud Emery tahab veelgi enamat

Avatar

Unai Emery. Foto: Reuters/Scanpix

Arsenali peatreener Unai Emery on nüüd Londoni klubi juhendanud 50 mängu, võites neist 32. Legendaarne Arsene Wenger suutis oma esimese 50 kohtumisega võtta 23 võitu ning hispaanlane on oma debüüthooaja eest saanud kõvasti ka kiita, olles Euroopa liiga poolfinaalis, Premier League’is esinelikus ning tiim on teinud edusamme.

Sky Sportsile antud usutluses rõõmustas Emery rekordi üle, aga fookus on siiski tiitlitel ning statistika pole kõige tähtsam. “See rekord on tore nii mulle kui tiimile, sest tahan kõiki mänge võita. Tahan siin klubis olla ning soovin Arsenaliga võita miskit erilist. Usun, et areneme ja hooaja lõpp on meie kätes,” vihjas ta Euroopa liiga ja Premier League’i esineliku kohale.

“Olen uhke klubi ja fännide ning mängijate üle. Olen hetkeolukorra üle uhke, vaadates meie šansse liigas ja Euroopas. Järgmisel hooajal tahame mängida Meistrite liigas, kuigi teame, et see saab keeruline olema. Peame keskenduma sajaprotsendiliselt, igaüks peab olema ülimalt fokusseeritud,” sõnas juhendaja.

scroll to top