fbpx
Close

Alisson: me ei tunne mingit survet

Avatar

Alisson ja Virgil van Dijk. Foto: Reuters/Scanpix

Liverpool suutis oma liigarivaalile Manchester Cityle teha kaudse ninanipsu, jõudes taas Meistrite liiga poolfinaali. Pep Guardiola pole Cityga Euroopa võimsaima karikasarja veerandfinaalist kaugemale jõudnud ning ‘Poolil on võimalus teha väärikas duubel. 29 aastat kestnud liigatiitlipõud võib sel hooajal lõppeda ning surve peaks Jürgen Kloppi meeskonna õlul olema lämmatav.

Suvel AS Romast Inglismaale siirdunud kiiper Alisson selle loogikaga nõus aga pole, vaid tunneb hoopiski muud. “See pole surve, mis on me õlul. See on teadmine, et meil on võimalus miskit võita, see on vastutustunne. Mängime Liverpooli gigandi ridades, kellel on ülimalt kirglikud fännid, kes eelkõige hoolivad liigast, seejärel alles Meistrite liigast,” sõnas brasiillane Sky Sportsile.

Liverpoolil ootab sel hooajal veel ees maksimaalselt seitse kohtumist ja kui nad võidaksid kõik, tõstaksid nad pea kohale vähemalt ühe karika. “Teoorias on see ilus mõte. Reaalsuses on meil meeletult tööd vaja teha. Võime jõuda Meistrite liiga finaali, aga samal ajal on meil veel kaks poolfinaali ning liigas neli mängu. Anname endast meeletult, et võita need tiitlid, aga peame olema rahulikud ning võtma ühe mängu korraga,” lisas kiiper.

scroll to top