Pealeht / Inglismaale / Arsenal jääb pika ninaga: Napoli paremkaitsja liigub Manchester Unitedisse
Foto: Ciambelli/SIPA/Scanpix

Arsenal jääb pika ninaga: Napoli paremkaitsja liigub Manchester Unitedisse

Väljaande Talksport andmetel on Manchester United teinud Napoli paremkaitsja, albaanlase Elseid Hysaj eest 50 miljoni eurose pakkumise. Mängija ise on andnud mõista, et soovib klubi vahetada.

2015. aastal Empolist 5 miljoni euro eest Napolisse liikunud albaanlane on liiga üks parimaid äärekaitsjaid ning tema stabiilselt head esitused on pälvinud suurklubide tähelepanu. Nii Arsenal kui Manchester United on mängijal mõnda aega silma peal hoidnud, kuid United on valmis maksma 50 miljonit eurot ehk mängija väljaostuklausli.

Napoli on ise andnud mõista, et sellise summa eest oldakse nõus äärekaitsjast vabanema. United vajab hädasti endale äärekaitsjaid, sest Antonio Valencia ja Ashley Young pole tõupuhtad äärekaitsjad, vaid pigem kaitsesse surutud ääreründajad-poolkaitsjad. Samuti pole Unitedi peatreener rahul vasakkaitsja Luke Shaw’ga, kes suure tõenäosusega vahetab suvel klubi.

 

 

popsport.ee

Vaata lisaks

Tottenham saab “surnud puidu*” realiseeritud?

Totaalselt Tottenhami esindustiimist välja langenud hollandlane Vincent Janssen võib varsti lennukile istuda ning taas mänguaega …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga