fbpx
Close

Arsenal esinelikusse ei jõua. Peatreener: nüüd on fookus Euroopa liigal

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Arsenali 1:1 viik Brightoniga tähendas, et Manchester City, Liverpool, Tottenham ja Chelsea mängivad järgmisel hooajal kindlasti Meistrite liigas. Võib-olla mängib seal ka Arsenal, kuid selleks tuleb Euroopa liiga poolfinaalis hoida 3:1 eduseisu Valencia vastu ning võita finaal.

Brightoniga viik oli viimaseks kodumänguks poolkaitsjale Aaron Ramseyle, kes suvel Juventusega liitub. Pisaraid ja kurbust oli staadionil tunda ning järjekordne esinelikust väljajäämine ei tee klubi rahakotile head – muidu Meistrite liigas mängimisega harjunud klubi peab oma ambitsioone ja plaane hakkama ümber tegema.

Kuid siiski pole kõik veel lõppenud, sest Meistrite liigasse võib veel jõuda. “Teadsime, et Brightoniga tuleb raske mäng ja vajasime juba eduseisus veel üht väravat, aga ei saanud sellega hakkama. Nad olid kaitses väga tugevad,” ütles hispaanlasest peatreener Unai Emery BBC-le.

“Teadsime, et esinelikusse jõudmine saab olema keeruline, aga nüüd on meie fookus Euroopa liigal. Meil on võimalus saata sellel turniiril miskit suurt korda ja püüame seda teha,” vihjas ta võidule.

 

scroll to top