fbpx
Close

Rodgers andis kriitikutele vastulöögi: Sterling ei lahkunud Liverpoolist suurema raha pärast

Avatar

Raheem Sterling. Foto: AP/Scanpix

Liverpool on kõigest üks voor enne liigahooaja lõppu siiani tiitlikonkurentsis ning punasärgid loodavad praegu ühele mehele, kelleks on Leicesteri juhendaja, kunagine ‘Pooli loots Brendan Rodgers. Nimelt pallib tiitlikaitsja Manchester City kodus just Leicesteriga ja kasvõi viik annaks Liverpoolile kuldse võimaluse lõpetada 29 aastat kestnud liigatiitli põud.

Kaht tiimi ühendab Raheem Sterling, kes 17-aastasena andis mõista, et tema tahab saada maailma üheks parimaks jalgpalluriks. See kõik oli seitse aastat tagasi. Nüüd on ta tegemas järjekordselt head hooaega ja leidnud lõpuks üles oma skoorimisputsad, sest liigas on kõmmutatud 17 tabamust ja antud kümme väravasöötu.

Rodgers meenutas Telegraphile antud usutluses seda aega, kui Sterling kandis Liverpooli särki ja oli kõigest 17-aastasena juba Premier League’i mängus platsil. “Mulle meeldis Raheemi juures see, et ta teadis juba noorena, kelleks ta saada tahab. Kui küsin noormängijatelt nende ambitsioonide ja eesmärkide kohta, ütles ta, et soovib saada maailma üheks parimaks mängumeheks,” sõnas põhja-iirlane.

2015. aastal hülgas Sterling Liverpooli ja liitus suure summa eest Cityga. “Tema jaoks polnud asi rahas. Kui asi olnuks rahas, võinuks ta Liverpooli jääda. Ainus, mida ta tahtis, oli võimalus saada enda parimaks versiooniga. Sel hetkel oli võimalus liituda City maailmaklassi mängijatega. Ta on seal kasvanud ja arenenud võitjaks,” selgitas peatreener.

scroll to top