fbpx
Close

Messi: teadsin, et jumal on meiega ning ta ei jäta meid

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Argentina võit Nigeeria üle jääb pikaks ajaks meelde: Lionel Messi suurepärane omaksvõtt, pallikäsitlus ning pingeid maha võtnud avavärav; verine Javier Mascherano ja Victor Mosese jääkülm penalti ning muidugi Marcos Rojo kaunis sooritus, mis viis argentiinlased kaheksandikfinaali. Mida mehed mängust ise arvasid?

Võiduvärava löönud Rojo: “Pärast kaotust Horvaatiale muutus meie ühtekuuluvustunne veelgi suuremaks. See värav on pühendatud mu perele ning meie tiimile, kes oli selle ära teeninud. Elagu Argentina!”

Messi oli mängu eel enesekindel. “Olime kindlad, et võidame neid. Sellisel viisil võitmine on oivaline, see on teenitud rõõm. Teadsin, et jumal on meiega ning ta ei hülga meid,” ütles sellel MM-il esmakordselt skoorinud kapten. “Tahan tänada kõiki, kes on meid alati toetanud. Selle särgi kandmine on kõigest muust tähtsam,” kinnitas ta. “Oli väga võrdne matš, kus avapoolajal kontrollisime mängu kulgu, pärast penaltit olime kiiremad, närvilisemad ja otsisime võiduväravat. Õnneks me suutsime selle leida,” rääkis Messi mängujärgselt.

Platsi ääres juhiseid jaganud ning väravate üle rõõmustanud peatreener Jorge Sampaoli kiitis oma tiimi. “Need pallurid mängisid südame ja mässumeelse suhtumisega. See teeb meid ainult tugevamaks. Koos Messiga võime teha miskit imelist siin turniiril. Järgmine mäng on MM-i favoriidiga ja meil seisab ees meeletult raske mäng. Mängime tiimi vastu, kellel on palju häid mängijaid. Tegeleme endi tiimitööga, et Messi saaks teha samasuguse mängu nagu Nigeeria vastu,” ütles treener.

scroll to top