fbpx
Close

Brasiilia ja Saksamaa on ootusärevuses

Avatar

Foto: AP/Scanpix

E-alagrupp ja F-alagrupp on kahe vooruga toonud mitmeid üllatusi, nendest säravaim on Mehhiko võit Saksamaa üle. Šveitsi viik Brasiiliaga pani vutimaailma rõkkama, Rootsi südikus sakslaste vastu oli viigipunkti teenimisest vaid mõne minuti kaugusel. Nüüd pole enam üllatusteks aega, kui soov edasi pääseda on kõige suurem. Aga siiski…

Brasiilial ja Šveitsil on neli, serblastel kolm punkti. Brasiilia kohtub Serbiaga ning endised jugod peavad Neymari ja tema seljataguse purustama. Kumbki kohtumine pole brasside jaoks olnud veenev, pigem loodetakse liialt maailma kalleimale pallurile ning tema kõikuv vorm on saatnud ka koondise üldist mängupilti.

Brasiilia kaitse pole sel turniiril olnud parimate killast ning vasakkaitsjale Marcelole meeldib väga ründemängu sekkuda, millest tulenevalt tekib serblastel paremal äärel palju ruumi. Serbial on jõulisust ja ründetalenti, et Brasiiliat lahti muukida. Kui skooritakse, maksab Optibet panuse 1,8-kordselt tagasi.

Saksamaal on seis väga selge – võit Lõuna-Korea vastu ning edasipääs on tagatud ja varasemad ehmatused ei kordu. Korealastel pole miskit kaotada, sest pärast kahte vooru on tabelis null punkti. Väga raske on näha Saksamaa kaotust või komistust, pigem on reaalne mitmeväravaline võit. Optibet pakub Saksamaa 2+ väravaga võidu koefitsiendiks 1,60.

scroll to top