fbpx
Close

Argentiinlasest ründetalent lõpetas jutud Barcelonast ja avaldas, kus tahab karjääri jätkata

Avatar

Lautaro Martinez. Foto: SIPA/Scanpix

Juba pikemat aega Barcelonaga seostatud Milano Interi 23-aastane mängumees Lautaro Martinez kinnitas lõpuks, et tema Hispaania tippklubiga liitumas pole. Samas avaldas argentiinlane, et tegemist pole olnud puhtalt kuulujuttudega.

Kui Luis Suarez Barcelona ridadest suvel lahkus, jäi meeskonna ründeliiniks Lionel Messi, Antoine Griezmann ja Martin Braithwaite. Täiendust sinna selgelt loodeti, kuid klubi on tabanud suured finantsilised probleemid ja nii jäi talvise üleminekuakna sees tulemata ka pikalt oodatud Memphis Depay Lyoni Olympique’ist. Koos Romelu Lukakuga on Lautaro moodustanud Interis kadestamisväärse ründeduo ja nüüd sõnas ta, et kavatseb ka lepingut pikendada.

“Vastab tõele, et olin Barcelonaga läbirääkimistes. Olin [peatreener Antonio] Contega rääkides aus ja ütlesin talle: “Mõtlen vaid Interile, see [üleminek] ei mõjuta mind.” Hoolimata sellest kuulub see kõik nüüd minevikku. Pikendan Interiga lepingut. Ma ei oska öelda millal tehakse ametlik teadaanne. Selle aja jooksul mängin. Mu tulevik on siin. Näen end Milanos veel pikka aega. Mulle meeldib kõik selle linnaga seoses. Toit, fännid, meeskond – mind valdavad vaid positiivsed tunded,” rääkis Lautaro Gazzetta dello Sport vahendusel antud intervjuus.

2018. aastal kodumaaklubist Racing Club üle tulnud Lautaro on tõusnud üheks silmapaistvamaks noormängijaks. Eelmisel hooajal lõi ta kaasa 49 mängus ja lõi 21 väravat ning on käimasoleval hooajal tõenäoliselt selle tulemuse ületamas. Hetkel on tal ette näidata 33 matšiga 15 tabamust.

scroll to top