Pealeht / Klubid / Arsenal / 17 mängu kaotuseta: mis on uue Arsenali saladus?
Pierre-Emerick Aubameyang. Foto: EPA/Scanpix

17 mängu kaotuseta: mis on uue Arsenali saladus?

Arsenal on teinud uue peatreeneri Unai Emery käe all ümbersünni ning Arsene Wengeri viimaste hooaegade tiimist pole enam suurt miskit alles. Võib küll väita, et nimed on samad, aga nimede taga olevad isiksused enam mitte. Milles asi?

Wengeri käe all võideti kolm Premier League’i tiitlit, seitse FA karikat ning jõuti korra ka Meistrite liiga finaali, kuid kui FA karikas kõrvale jätta, siis kõik saavutused juhtusid enam kui kümme aastat tagasi. Võib väita, et viimased viis aastat oli lihtsalt vana rasva peal edasi rühkimine. “Unai Emery on muutnud formatsiooni, aga kõige tähtsam muutus on mentaliteedis,” ütles Sky Sportsi stuudioanalüütik, endine Liverpooli pallur Jamie Redknapp.

“Kui vaadata Wengeri viimaseid hooaegu, siis kõik olid pehmod, keskväli oli nõrgavõitu ning tihtipeale tehti ka suuri eksimusi. On ilmselge, et nüüd ollakse võimsamad ja keerukast olukorrast tullakse paremini välja,” lisas ta Sky Sportsi vutistuudios.

Ka suhtumine tulemustesse on muutnud – kui Emerylt küsiti 17-mängulise kaotusteta seeria kohta, oli treeneril siiski põhjus varnast võtta, miks täielikult mitte rahul olla. “Oleme 17 matši jooksul mõned kohtumised viiki mänginud ja see pole meile piisav.”

popsport.ee

Vaata lisaks

Premier League’i õhuvõitluste kuningas hoiatas videokorduste kasutuselevõtu eest

Inglismaa koondise keskkaitsja Harry Maguire kiitis videokorduste rakendamise ideed, ent tõi välja, et sellega kaasnevad …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga