fbpx
Close

Fännide meelest naljanumbrilise esimese puutega Lukaku vastas Unitedi poolehoidjatele

Avatar

Romelu Lukaku. Foto: EPA/Scanpix

Manchester Unitedi kalleim ründaja Romelu Lukaku esimene puude on teda korduvalt alt vedanud ning kohmakas, ent tugev belglane on seetõttu muutunud fännide jaoks naljanumbriks. Mees ise andis aga rahulikult mõista, mida ta kõigest arvab.

25-aastane Belgia koondise suurim väravakütt pole alates septembrikuu keskpaigast skoorinud ja kaotas vahepeal ka algkoosseisukoha, ent nädalavahetusel Crystal Palace’i vastu oli ta taas aktsioonis. Lukaku ei skoorinud ja mäng jäi väravateta viiki.

Kui pallurilt uuriti, mida ta arvab enda palli omaksvõtu oskuse osas, siis Lukaku täheldas, et seda oskust saab tõepoolest igapäevaselt paremaks muuta. Läinud hooajal oli Romelu väga heas füüsilises vormis, nüüd aga tundub ründaja veidi paksemaks läinud, saades selle eest fännidelt naljakaid tähelepanekuid ja kriitikat. “See on täielik jama, ma olen liiga üks tugevamaid mängijaid, ma ei saa peaaegu, et kunagi vigastada. Olen alati olemas ehk milles probleem?” vastas ta Bleacher Reportile.

Samuti arvas ta, et on peatreeneri Jose Mourinho üks lemmikuid, sest Lukaku on nõus jooksma tema nimel läbi seinte ning juhendaja on sellest teadlik.

scroll to top