fbpx
Close

Zidane valab õli tulle: ma ei avalda, millest Pogbaga rääkisime

Avatar

Zinedine Zidane. Foto: AFP/Scanpix

Madridi Reali peatreeneril Zinedine Zidane’il paluti samuti kommenteerida Manchester Unitedi mängumehe Paul Pogbaga kokkusaamist koondisepausi ajal Dubais, kuid prantslane keeldus kohtumise sisust rääkimast.

Pogbat seostati suve tugevalt Realiga, kes väidetavalt otsis oma karjääri uut väljakutset. Unitedisse mees siiski ikkagi paigale jäi, aga on teada, et endine Toirno Juventuse poolkaitsja oma olukorraga seal rahul pole ning suure tõenäosusega on jaanuaris tema lahkumine Inglismaalt jälle teemaks. Peamiseks sihtkohaseks peetakse jällegi Reali ning Zidane kergelt ka vihjas, et talvel on variant, et read täienevad.

“See oli puhas juhus. Ta oli seal, ma hakkasin rääkima ja kuna teame teineteist, siis vestlesime. Aga see teema on isiklik – ma ei hakka teile ütlema, millest rääkisime. Klubidele on jaanuaris mitmeid valikuid. Kui meie selle kuupäevani jõuame, siis klubi teeb otsuse. Mängime homme (laupäeval, Mallorca vastu – toim.) 11 mehega ja mängijaid on ka pingil. Me leiame lahenduse. Saame mängijaid jaanuari lõpuni palgata, aga tähtsust omab hetkel mäng Mallorcaga. Ma ei mõtle koosseisu tugevdamisele, selleni on veel tükk aega minna,” vahendab Goal.com Zidane’i öeldut ajakirjanikele.

scroll to top