Zidane: 75 minutit mängisime hästi, aga viimasel kümnel kaotasime keskendumise

Zinedine Zidane. Foto: AFP/Scanpix

Madridi Reali peatreener Zinedine Zidane tõi pärast Meistrite liiga kaheksandikfinaalis saadud 1:2 kaotust Manchester Citylt välja, et vajalikel hetkedel jäi meeskonnal keskendumisest puudu.

Real läks Isco väravast küll 60. minutil juhtima, kuid kohtumise lõppfaas kuulus täielikult Cityle. Gabriel Jesus viigistas seisu ja Kevin De Bruyne viis omad penaltist juhtima. Hea variant oli ka 3:1 ette minna, kui punase kaardi teeninud Sergio Ramos kinkis Cityle karistuslöögi, aga Ryad Mahrez sealt palli võrku saata ei suutnud.

“Mängisime 75 minutit hästi ja oleme kaotusest häiritud. Sellest hoolimata otsustatakse selle paari saatus 180 minutiga ning see pole veel läbi. Andsime endast kõik, kuid meil jäi umbes viimasel kümnel minutil keskendumisest puudu ja see oli keeruline,” sõnas Zidane. Realil tuleb seega Manchesteris igal juhul kaks väravat lüüa, mis annaks neile ühtlasi edasipääsu, vähemaga Meistrite liiga hooaeg neil jätkuda ei saa.