fbpx
Close

Xavi kinnitas, et oleks huvitatud treenerikarjäärist Inglismaal ja tõi välja ka klubid

Avatar

Xavi Hernandez. Foto: AFP/Scanpix

Maailma üheks parimaks keskväljameheks peetud ja peaaegu kogu karjääri Barcelonas pallinud Xavi Hernandez ütles Sky Sportsile antud intervjuus, et peab vägagi reaalseks tulla mõne Inglismaa klubi peatreeneriks.

“Ma ei hakka varjama, et mu eesmärk on tulla Euroopasse ja naasta Barcelonasse. See on eesseisev väljakutse, aga ma endiselt õpin selle projekti tarbeks ning naudin. Minu idee, mis on juba mängijana õnnestunud, on olla Barcelonas. Sellist meeskonda treenida oleks privileeg ja suurim privileeg oleks Barcelonasse tagasi tulla,” rääkis Xavi 39-aastane oma peamisest sihist.

2015-2019 esindas Xavi Katari kõrgliigas Al-Saddi ning tõmbas käimasoleva aasta 20. mail karjäärile joone alla. Kuigi Barcelona on unistus, ei välista mees ka Inglismaa suurklubisid.

“Kellele ei meeldiks Premier League? Jalgpalliatmosfäär, täitunud staadionid ja inimesed, kes Premier League’is mängivad on kõik kokku midagi erakordset. Loomulikult, kui ma peaksin valima, siis oleks see suur meeskond, nagu [Manchester] City või United, Chelsea, Arsenal või Tottenham. [Jürgen] Klopp, [Mauricio] Pochettino ja Unai Emery, kes kõik on sinna läinud, teevad suurepärast tööd.”

scroll to top