fbpx
Close

Neville’i karm kriitika Unitedi suunas: ligi 900 miljonit kulutatud, aga ründajat pole

Avatar

Gary Neville. Foto: AFP/Scanpix

Kogu oma mängijakarjääri Manchester Unitedis veetnud ja praegu Sky Sportsis eksperdina tegutsev Gary Neville avaldas, et hetkel on Unitedist viimaseid tulemusi silmas pidades äärmiselt keeruline midagi paremat loota.

Punased kuradid platseerusid mullu Ole Gunnar Solskjzeri juhendamisel (hooaja esimeses pooleks oi peatreeneriks Jose Mourihno – toim.) kõigest kuuendale kohale ja käimasoleval hooajal hoitakse kaheksandat positsiooni. Kirjas on kaks võitu, viiki ja kaotust ning viimati tuli võõrsil tunnistada West Ham Unitedi 2:0 paremust.

“Ole vajab kolme või nelja üleminekuakent, et saada see meeskond konkurentsivõimelisele tasemele. Ja ta vajab ka paarisadat miljonit. Need ajad, kui said üleminekuakna sees kedagi näpistada, on möödas. See ei saa kerge olema,” ütles Neville, kes vihjas sellele, et jalgpallurite hindadega suurt ruumi enam kaubelda pole.

“Pean ütlema taas: peaaegu 900 miljonit naela. Sa pead endalt küsima, kui palju veel peab Manchester United kulutama, et saada tagasi sinna, kus nad olla sooviksid. Viimaste aastate lõikes võib tegemist olla ühe suurima kulutajaga Euroopas, kuid puhta ründaja puudumine, kus praegu on Marcus Rashford, näitab, et värbamisstrateegia on täielikult vigane. [Mason] Greenwoord, [Anthony] Martial ja Rashford – kõik on hetkel vigastatud. Sa vaatad kulutusi ja neid on kuue-seitsme aasta jooksul kogunenud 900 miljonit naela. Seda on vaid veidi vähem kui Manchester Cityl ja tulemus on selline?”

scroll to top