fbpx
Close

“Werner ei lähe kindlasti Bayernisse ega Liverpooli”

Avatar

epa08085267 Leipzig's Timo Werner reacts during the German Bundesliga soccer match between RB Leipzig vs FC Augsburg in Leipzig, Germany, 21 December 2019. EPA/FILIP SINGER CONDITIONS - ATTENTION: The DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video.

Üheksa aastat Müncheni Bayerni süsteemi kuulunud ja hiljem seitsmel hooajal Liverpoolis pallinud endine poolkaitsja Dietmar Hamann usub, et RB Leipzigi ründetalent Timo Werner pole liitumas kummagi tema endise koduklubiga.

24-aastast Wernerit peetakse hetkel Euroopa üheks andekaimaks ründetalendiks ja teda on hakatud seostama Liverpooliga, kus peatreeneriks kaasmaalane Jürgen Klopp. Samas oleks arusaamatu, mida Saksamaa koondislane seal tegema hakkaks, sest kõik ründepositsioonid on juba mehitatud ning on kaheldav, kas ta suudaks Mohamed Salah’, Sadio Mane’ või Roberto Firmino vahetusmeheks tõrjuda. Läbi on käinud ka Bayernisse siirdumine, aga Robert Lewandowski kohta algkoosseisus ei kõiguta seal mitte miski ning pigem on klubi otsimas mõnda loovamat mängumeest võistkonda juurde.

“Selle põhjal, millise stiiliga Müncheni Bayern ja Liverpool praegu mängivad, pole Werner mu arvates sinna sobilik. Olen lugenud Liverpoolile lähedal seisvate ajakirjanike ja inimeste tsitaate, kus Werner on alati öelnud, et Liverpool on suurepärane klubi ja Klopp parim treener, milles on ta aga liiga ennatlik olnud Liverpooli mineku osas. Kus ta mängima hakkab? Isegi kui Mane ja Salah lahkuvad, siis ääred pole tema positsioon ning arvestades seda, kuidas nad mängivad, siis esiründaja koht on ilmselt kõige tähtsam. Firmino on ilmselt veidi alahinnatud mõningate silmis. Ta tõenäoliselt ei saa selliseid väravaid, nagu teised, aga ta aitab teised mängijad positsioonidele, mis pole kindlasti Werneri mäng ja minu poolt tuleb ei,” ütles 46-aastane Hamann The Athletic’s Steilcast vahendusel.

“Olen tõsiselt üllatunud, et [Bayeri peatreener] Hans-Dieter Flick on nii kiindunud [Werneri palkamisest]. Oleme teda teatud mängudes rahvusmeeskonna juures näinud, kus ta tõmbab mängu laiaks ja pole nii piisavalt kaval. Sa vajad seda, et olla vastasmängijast üle raskusastet vahetades. See pole tema mäng, mistõttu oleksin väga üllatunud, kui ta peaks Bayernisse minema,” lisas Hamann.

scroll to top