fbpx
Close

Wenger teab, mis Alexist vaevab

Avatar

Alexis Sanchez. Foto: Imago-Insidefoto/Scanpix

Alexis Sancheze Premier League’i meelitanud Arsene Wenger teab, mis on tšiililase nigela vormi põhjuseks. Endine Arsenali loots vahetas talvel enda ründestaari Henrikh Mkhitarjani vastu ja Manchester United arvas, et tõmbas diilist pikema kõrre, kuid oodatud mõju Unitedi ründemängule pole Alexis suutnud veel avaldada.

Juba räägitakse võimalikust müügist ning diil võib toimuda juba jaanuarikuus, kuna mängijaga on hädas peatreener Jose Mourinho ning Alexis isegi ei tunne end väga mugavalt. “Ma usun, et ta on enesekindluse kaotanud. Alexise tugevuseks on üks-ühele võtmine ja palli käsitlemine. Sellised mängijad on kõige haavatamavad, kui nende enesekindlus kaob, siis ei julge nad enam vastaseid ette võtta,” rääkis prantslane beIN Sportsile.

“Hooaja alguses oli ta väga energiline, aga seegi on kadunud. Muidugi on ta nüüd värskem, sest Mourinho jättis ta tiimist mõneks ajaks sootuks välja,” jäi Wenger siiski lootusrikkaks. Kolmapäeval 2:1 võidumängus Juventuse vastu alustas tšiililane algkoosseisus, ent Unitedi väravaid nägi mees taas pingilt.

scroll to top