fbpx
Close

Fred selgitas, kelle pärast ta Manchester City pikalt saatis ning hoopis Unitediga liitus

Avatar

Fred. Foto: Reuters/Scanpix

Läinud hooajal Donetski Šahtariga Meistrite liiga kaheksandikfinaali jõudnud ning grupifaasis Manchester Cityt üllatanud poolkaitsja Fred oli Premier League’i tiitlikaitsjate huviorbiidis, ent suvel otsustas siiski linnarivaali Unitedi kasuks. Brasiillane selgitas, millest tegi ta sellise otsuse.

25-aastane liitus 57 miljoni euro eest Manchester Unitediga, kuid pole veel end kindlaks põhimeheks mänginud, saades kirja kümme kohtumist ning ühe tabamuse. “Sain Citylt pakkumise ja rääkisin enda koondisekaaslastega, kes seal mängivad. Nad üritasid mind ära rääkida, aga pakkumine Unitedilt oli samuti laual. Tegin Jose Mourinho pärast otsuse ning teadsin, et teen õigesti,” rääkis poolkaitsja FourFourTwole.

“Tegemist on tõelise professionaaliga ning iga mängija tahaks sellise võitjaga koos töötada. Õpin temalt iga päev midagi uut ning ta võib olla ka väga range, aga see on osa tööst. Mänguväliselt on ta lõbus ja hea huumorisoonega,” ütles Fred enda juhendaja kohta. “Olen tänulik, et ta minu jalgpalli vastu huvi tunneb.”

scroll to top