fbpx
Close

Võimas ja särav El Clasico on seekord vaid tiimide ja egode omavaheline klaarimine

Avatar

Philippe Coutinho ja Lionel Messi. Foto: AFP/Scanpix

El Clasico ehk Barcelona ja Real Madridi omavaheline duell on olnud alati selleks lahinguks, kus otsustatakse Hispaania meister. Kuna teiste vastu on võitmine kui iseenesestmõistetav, siis suurimalt vaenlaselt otsele punktide röövimine ja endale krabamine on kulla hinnaga saavutus.

Seekord on aga asi teisiti: Barcelona on tiitli juba kindlustanud ja mitte midagi erilist pole kaalul. Kindlasti tahab Real rikkuda Barcelona kaotusteta liigaseeria ning vältida katalaanide ajalukku minemist kui 2017/18 liigahooaja Barcelona, kes ei kaotanudki liigas ühtki mängu. Kõik rekordid on juba Kataloonia klubi käes, sest keegi pole varem suutnud olla 34 vooru kaotuseta. Kas tuleb ka ilus hooaja lõpp? Real seda ei taha.

Aga Optibet näeb Reali peorikkumise koefitsiendiks 4.40. Barcelona on samas kodus väga võimas ja viimati triumfeeris Madrid Camp Noul kaks aastat tagasi – võiduvärava lõi 85. minutil ei keegi muu kui Cristiano Ronaldo.

 

Vana hea vastasseis tuleb alati enne derbit teemaks: kumb on parem, kas Lionel Messi või Cristiano Ronaldo? Sel hooajal on Messi skoorinud 32, Ronaldo 24 liigaväravat. Ülisuure tõenäosusega võtab Messi parima väravaküti tiitli ja portugallane peab sellega leppima.

Optibet hindab Ronaldo ja Messi skoorimisšansse pea võrdseteks – kummagi puhul saab raha 1,75-kordselt tagasi.

scroll to top