fbpx
Close

Vihased Manchester Unitedi fännid ründasid klubi tegevjuhi maja

Avatar

Soccer Football - Premier League - Manchester United v Cardiff City - Old Trafford, Manchester, Britain - May 12, 2019 Manchester United's Marcus Rashford speaks with Jesse Lingard after the match REUTERS/Andrew Yates EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. Please contact your account representative for further details.

Manchester Unitedi konarlik hooaeg Premier League’is on täiel määral välja vihastanud tulihingelisemad fännid, kes otsustasid klubi tegevjuhi Ed Woodwardi elumaja pihta rakette visata.

Sotsiaalmeedias ringlevatest videotest on näha, et rakette visatakse üle Woodwardi elumaja piirava aia ning aed soditi grafitit täis. Väidetavalt Woodwardi ega tema perekonnaliikmeid samal ajal kodus polnud ning politsei on algatanud uurimist.

“Manchester Unitedi jalgpalliklubi on teadlik täna hilisõhtul toimunud intsidendist, mis hõlmab ühte meie töötajat. Teame, et jalgpallimaailm on meie selja taga ning teeme koostööd Manchesteri politseiga, et tuvastada vägivallatsejad põhjendamatu rünnaku eest. Need, kes jäävad süüdi ja on viibinud sellel eravaldusel, saavad eluaegse staadionikeelu ja võivad saada ka süüdistuse. Üks asi on fännide arvamuse avaldamine, teine aga kriminaalselt kahju tekitamine ja elu ohtu seadmine. Sellele teguviisile pole mingit vabandust,” seisis Unitedi klubi teadaandes.

Rünnak tuli kõigest mõni päev hiljem pärast Unitedi 6:0 võitu Inglismaa karikasarjas Tranmere Roversi üle. Juba sealse mängu jooksul hüüdsid klubi poolehoidjad ähvardavaid repliike Woodwardi suunas. Ühe video pealt on kuulda näiteks järgmist jõhkrat kõnepruuki: “Sureb, sureb, Ed Woodward sureb. Ma ei tea, kuidas ta tapame. Lõikame ta peast kuni varvasteni tükkideks. Tean vaid, et Woodward sureb.”

scroll to top