Egiptlaste üleminutite koostöö lõpetas Leicesteri liigakarika teekonna

Aston Villa v Norwich City Premier League Conor Hourihane of Aston Villa celebrates scoring his sides 1st goal during the Premier League match at Villa Park, Birmingham PUBLICATIONxNOTxINxUKxCHN Copyright: xPaulxChestertonx FIL-13987-0016

Inglismaa liigakarikas selgus teisipäeval käimasoleva hooaja esimene finalist, kui Aston Villa alistas korduskohtumises dramaatilise üleaja väravast Premier League’is edukat hooaega tegeva Leicester City.

8. jaanuaril peeti esimene omavaheline matš ning seal tehti 1:1 viik, kusjuures Leicesteri värava lõi alles 74. minutil Kelechi Iheanacho. Nigeerlasest ründemees oli ka teises mängus täpne ja aitas Leicesteril 72. minutil vastata Aston Villa kaitsemängija Matt Targeti 12. minuti tabamusele. Viigisadamasse oli kohtumine nüüdki tüürimas, kuid kolmandal üleminutil tõusis Aston Villa poolelt kangelaseks egiptlasest ründemees Trezeguet, kes kaasmaalaselt Ahmed Elmohamadylt sai perfektse tsenderduse trahvikasti ja ühe puutega oli pall võrku suunatud.

Aston Villa vastaseks saab 1. märtsil Wembley staadionil toimuvas finaalis olema kas Manchester United või Manchester City. Avamängus teenis City 3:1 võidu ja korduskohtumine peetakse kolmapäeval, 29. jaanuaril.