fbpx
Pealeht / Klubid / Vihased Manchester Unitedi fännid kavatsevad Twitteri abil juhtkonna kukutada
Ekspeatreener Jose Mourinho ja Ed Woodward. Foto: Reuters/Scanpix

Vihased Manchester Unitedi fännid kavatsevad Twitteri abil juhtkonna kukutada

Manchester Unitedi sadadetesse miljonitesse ulatuvas fännibaasis on suur hulk neid, kes pole klubi praeguse käekäiguga karvavõrdki rahul: pahased ollakse esimehe Ed Woodwardi jalgpallikaugete otsuste, valede lepingupikenduste ning suhtumise üle. Nimelt on klubi omanikud, ameeriklastest äriperekond Glazerid võtnud klubist välja vaid raha ja edusse ei investeerita.

Rahalehma hoiak Unitedisse on pannud tulihingeliste poolehoidjate närvid proovile ja mõned on otsustanud, et on aeg hakata liidreid kangutama. #GlazersOut teemaviide sai alguse üleeile õhtul ning Twitteris jõudis see maailma kõige aktuaalsemate edetabelisse.

Klubi ametliku foorumi RedCafe teemades on sepitsetud plaane juba mõnda aega ning läbi on käinud klubi atribuutika ja mängupäevade eiramine, samuti kaalutakse Old Traffordi juures teha meeleavaldusi. Nii Woodwardist, keda nähtakse Glazerite käepikendusena, soovitakse ideaalis vabaneda kui ka lapsikuste ning labase Snapchati videoga viimasel ajal meediasse jõudnud Jesse Lingardist, kelle nädalapalk ja esituste kvaliteet kohe kuidagi kokku ei käi.

Kas sotsiaalmeedia revolutsioon ja võib jõuab ka klubisiseste muutusteni, näitab aeg.

Vaata lisaks

David de Gea ostab Hispaanias jalgpalliklubi?

Hispaania uudisteportaali Superdeporte teatel võib Manchester Unitedi esikindast David de Geast saada Hispaania tugevuselt teise …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga