fbpx
Close

Sarri tahab Ronaldost veelgi parema palluri teha ning palus kodumaa vutilt Premier League’ist eeskuju võtta

Avatar

Maurizio Sarri. Foto: AP/Scanpix

Endine Empoli ja Napoli peatreener Maurizio Sarri on pärast hooajalist Chelseas juhendamist tagasi kodumaal. 60-aastane ründavat jalgpalli armastav juhendaja asub tööle Juventuses ning mees tunneb end hetkel karjääri tipus olevat.

“Juventus on hetkel parim Itaalia klubi ning temad pakkusid mulle võimalust. See on minu pika karjääri absoluutne tipphetk. Juventus on võrreldes Chelseaga samm edasi. Samas ma eelistasin minna korra välismaale kui liikuda ühest Itaalia klubist teise. Premier League oli imeline, kuid naasesin Itaaliasse perekondlikkel põhjustel,” selgitas Sarri Sky Italiale. “Mõistsin, et Inglismaa staadionimöll on imeline ja nende atmosfäär on suurepärane. Itaalia peab oma staadioneid muutma, siis saaksime samaväärset tunnet kogeda.”

Erilist kahetsust ta Juventusega liitumisel ei tunne – nimelt on tema eksklubi Napoli Itaalia meistri tõsine vihavaenlane. “Mul tekkis see võimalus ning tunnen samas, et olen kõiki osapooli austanud. Järgmine hooaeg tuleb Serie A’s huvitav, eriti peatreneritele,” vihjas ta samuti Itaaliasse naasnud Antonio Contele, kes hakkab rinda pistma samuti Chelseat juhendanud Carlo Ancelottiga, kes võttis aga Sarrilt ohjad üle Napolis.

Värskel juhendajal on plaan aga paigas – tema kavatseb vorpida Cristiano Ronaldost veelgi efektiivsema mängija. “Chelseas sain ma mitmeid tippmängijaid treenida, kuid Ronaldo on samm edasi. Tahan aidata tal rekordeid purustada. Kui sul on Paulo Dybala või Ronaldo, siis nad võivad ükskõik millist rolli mängida. Kui tiim naudib end, siis naudivad end ka pealtvaatajad ja see viib võiduni,” rääkis itaallane.

 

scroll to top