fbpx
Close

Jorginho rõõmustab uue peatreeneri üle ning Sarrit ta taga ei igatse

Avatar

Jorginho. Foto: EPA/Scanpix

Uue hooaja avavoorus näeme kohe maiuspala, kui kunagised vastased palliplatsil Ole Gunnar Solskjaer ning Frank Lampard võtavad mõõtu treenerialas, mil Manchester United kohtub Chelseaga. Üks Chelsea söödumängu nurgakividest Jorginho tunneb Lampardi üle rõõmu ning naudib inglase juhendamist.

27-aastane itaallane pallis Chelsea endise peatreeneri Maurizio Sarri käe all neli aastat, kui Sarri võttis Inglismaale siirdudes oma lemmikmängija tiimi kaasa. Mängumees aga tundis, et koosveedetud aeg sai õigel ajal lõpu. “Ma ei ütleks, et olin tema lahkumise osas kurb. Ta oli mu treener ja olime koos töötanud neli aastat, kuid kätte jõudis aeg minna erinevates suundades, kuid olen talle väga tänulik kõige õpetatu ja võimaluste eest,” sõnas poolkaitsja Sky Sportsile.

Uut hooaega ootab “keskvälja metronoomiks” oma söödurohkuse poolest nimetatud Jorginho pikisilmi. “Lampardi karjäär räägib enda eest. Kõik on näinud, mida on ta jalgpallile juurde andnud ning noorena vaatasin tema mänge, nüüd on ta mu juhendaja. Usun, et tal on sellele klubile veel väga palju anda,” lisas ta.

Samuti oli mängumees nõus selgitama, kuidas tiim jõuab arusaamiseni, mismoodi Lampard neid mängimas tahab näha. “Me räägime positsioonidest ning esitame palju küsimusi. Peame mõistma, mida ta meist tahab. Küsin temalt nippe, kuidas ise veelgi paremaks saada. Mida rohkem ma küsin, seda vähem on mul kahtlust ja kõhklust ning mõistan, kuidas ta tahab mängida. Siis saame koos tiimiga mängida just täpselt seda vutti nagu ta vaimusilmas näeb,” selgitas Jorginho.

scroll to top