fbpx
Close

Suurtreenerite iidol tõstis Sarri Guardiola, Kloppi ja Pochettinoga ühele pulgale

Avatar

Gonzalo Higuain ja Maurizio Sarri. Foto: Reuters/Scanpix

Pärast aastast eemalolekut Itaaliast Juventuse peatreeneritooli hõivanud ning Premier League’iga hüvasti jätnud Maurizio Sarri väärib rohkem tunnustust, usub AC Milaniga jalgpalli moderniseerinud eliittreener Arrigo Sacchi.

Mitmeid nimekaid lootse inspireerinud 73-aastane Sacchi andis mõista, et oli Juventuse sihikul olnud Guardiolaga pidevalt ühenduses ja Pep kinnitas, et tema Itaaliasse ei naase. “Ta on Manchester Citys väga õnnelik ja kavatseb nendega võita järgmisel hooajal Meistrite liiga,” vahendab itaallase öeldut Goal.com.

Sarri on näidanud viimastel aastatel palavat soovi mängida atraktiivset jalgpalli ning Empoli ja Napoli tiimid tekitasid vutimaastikul suurt elevust. Kahjuks tema eksperiment Chelseas pigem kukkus läbi ning itaallane pälvis ka fännide pahameele.

Nüüd on ta Itaalias tagasi ja plaanib Juventust oma käe järgi vormida. “Sarri on Juventuse jaoks revolutsiooniline lüke. Kui nad hakkavad mängima kaasaegsemat ja julgemat mängu, siis see võib Itaalia vutile vägagi kasuks tulla. Ta on samal pulgal Kloppi, Pepi ja Pochettinoga. Neil kõigil on samasugune arusaam jalgpallist,” selgitas AC Milaniga kaks järjestikust Euroopa karikat võitnud elav legend.

scroll to top