fbpx
Close

Kas Klopp murrab sel suvel oma lubadust?

Avatar

Võidukas Liverpool eesotsas Jürgen Kloppiga. Foto: Imago Images/Scanpix

2016. aastal ostis Manchester United endale rekordsumma eest poolkaitsja Paul Pogba, kelle tagasitoomine läks maksma ligi sada miljonit eurot. Samal ajal ütles Liverpooli peatreener Jürgen Klopp, et tema ei kavatse tippmängijaid endale tiimi osta ja suuri summasid kulutada.

Nüüd, kolm aastat hiljem, võib sakslane hakata enda sõnu sööma. Läinud suvel ligi 190 miljonit eurot kulutanud Liverpool tegi täienduste abil võimsa sammu edasi ja võitis Kloppile esimese Meistrite liiga. Ajad on aga muutunud, üleminekute summad on muutunud ning nagu näha, siis peatreener võib oma vanadele põhimõtetele selja keerata.

“Vanasti oli Bundesligas näiteks Bayernil ilmatuma hulk raha, umbes sada miljonit eurot. Tänapäeval saab saja miljoni eest ühe keskkaitsja. Nüüd on tiimi ehitamise summa asemel võimalik osta vaid üks mängija ning see isegi ei kata ta palkagi. Liverpool on ambitsioonikas klubi ning kui me ei kuluta teiste tippudega võrdselt, siis me ei suudaks nendega sammu pidada. Kõik kulutavad, meie peame sama tegema,” rääkis Klopp telekanalile ZDF.

 

scroll to top