fbpx
Close

VIDEO – Klopp süüdistas Evertoniga viigi tegemises tuult

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: Reuters/Scanpix

Liverpool ei suutnud Merseyside’i derbis korrata õnnelikku lõppu ning latipõrgete asemel ning Jordan Pickfordi valearvestuse asemel oli Inglismaa koondise kiiper täna tasemel ja jättis suure naabri võiduta. Everton oli seekord ise õnnesärgis sündinud ja kiiper koos kaitsjatega takistasid seitsmel löögil väravasse lendamast.

Viik tähendas, et Manchester City tõusis üle pika aja taas Premier League’i liidriks, Liverpool on neist vaid punkti kaugusel. Löödud peatreener Jürgen Klopp teadis ilmselgelt, et mängujärgselt hakkavad igasugused jalgpallieksperdid ning stuudioanalüütikud rääkima samasugust juttu.

“Tean, mida nad kõik ütlevad – sellised mängud tuleb ära otsustada. Aga et olla jalgpallis edukas, peab olema stabiilne ning olime neist paremad. Täna oli tugev tuul ja see ei aidanud meid. Meil oli viis-kuus suurt võimalust, aga Jordan Pickford või kaitsja oli alati ees. Ma ei usu, et neil oli mõni reaalne võimalus,” nentis Klopp.

Nüüd teisele kohale langenud Liverpool on asunud tagaajaja rolli. See aga sakslast ei heiduta. “Mul pole jälitaja rolli vastu midagi. Kes tahab olla märtsikuu alguses tabeli tipus? See on küll tore, aga õige mitu mängu on veel mängida. Vaatasin eile City mängu, neil oli umbes 900 võimalust ja lõid ühe värava ning seegi oli vale jalaga löödud. Sellisteks võimalusteks peab valmis olema,” vastas Liverpooli juhendaja BBC-le.

scroll to top