fbpx
Close

VIDEO: Emeryst teerulliga üle sõitnud Klopp tegi Arsenali kaitse üle nalja ning tahtis penalti eel nutta

Avatar

Foto: Imago/Scanpix

Liverpool ja Jürgen Klopp ei eeldanud, et mäng Anfieldil Arsenali vastu läheb nii ladusalt. Kui poolajaks oldi 4:1 eduseisus, ei olnud enam palju neid Arsenali fänne, kes enda tiimi võimetesse veel uskusid. Võidukas juhendaja kiitis oma tiimi, tegi vastaste kaitseliini pihta valusa torke ja selgitas, miks Mohamed Salah ta nutma ajas.

Kuigi Arsenal avas skoori esimesena, siis Liverpooli reaktsioon väravale oli laastav – mõne minutiga haarati eduseis ning initsiatiiv oli kodutiimil juba jäädavalt. “Vastasime avaväravale maailmaklassiliselt. Jäime rahulikult ja sundisime neid eksima. [Roberto] Firmino teine värav… see oli perfektne kaitsetöö,” ironiseeris Klopp.

Vaata kõnealust väravat ning Arsenali “perfektset” kaitsetööd siit!

“Teadsime, et teisel poolajal pole mäng veel otsustatud ning soovisime seda kontrollida. Kui Mo Salah andis penaltiolukorras palli Firminole, siis ma peaaegu nutsin. Me kõik teame, kuidas Mo tahab väravaid lüüa. See hetk oli väga ilus,” kiitis ta egiptlast, kes andis Firminole võimaluse lüüa kübaratrikk. Brasiillane penaltipunktil ei eksinud.

scroll to top