fbpx
Close

Valus kaotus murdis inglaste südamed, kuid tegi kodumaa uhkeks

Avatar

Ashley Young pärast kaotust. Foto: AFP/Scanpix

Inglismaa mängis pärast 28 aastast ootamist taaskord poolfinaalis ning seekordki jäeti finaali ukse taha. Seekord oli võitlustules noor ja vähese suurturniiri kogemusega tiim, kelle võitlusvaim ning tahe varjutasid mitme eelneva suurturniiri omi, teenides tunnustust Inglismaa fännide seas kogu maailmas.

Varasemalt Inglismaa suurim MM-ide väravakütt Gary Lineker kiitis poolfinaali jõudnud tiimi. “Lõpuks jooksis juhe täiesti küll kokku, ent see noor tiim andis endast kõik. See turniir on väga suur samm paremuse poole ning nad lähevad tulevikus aina paremaks. Nad võivad lahkuda püstipäi, nad tegid oma riigi uhkeks. Õnnitlused Horvaatiale,” seisis tema Twitteris.

Twitteri kaudu kiitsid tiimi ka ekskoondislane Jermain Defoe, kes usub, et tänavune turniir on millegi hea alguseks. Koondisest eemale jäänud Daniel Sturridge palus kõikidel, kes soovivad koondist laimata või halvasti öelda, jätta säuts teele panemata.

Jalgpalliliidu president, Cambridge’i krahv tunneb samuti oma koondise üle uhkust. “Tean, kuivõrd pettunud hetkel ollakse, kuid ma olen meeletult uhke selle tiimi üle. Teil oli suurepärane MM, tegite ajalugu ja andsite fännidele midagi, millesse uskuda. Teame, et sellest tiimist tuleb miskit enamat,” kirjutas ta Twitteris.

Muusikud Will I Am ja Ellie Goulding tundsid samuti koondise üle uhkust, kuigi tunnistasid, et kaotus murdis nende südame. Will I Am tundis, et mäng oli täiesti võidetav ning ta võib vihahoos brokkolit järades oma lõua murda.

Mida ütles aga Inglismaa koondis oma toetajatele Twitteri vahendusel?

Foto: BBC
scroll to top