fbpx
Close

Väljalangemise vastu võitlev Fulhami peatreener Ranieri: fännid armastavad mu stiili

Avatar

Claudio Ranieri. Foto: Reuters/Scanpix

Slavisa Jokanovic tüüris Fulhami küll Premier League’i, ent serblasel jäi kõrgliigas hakkama saamisest teadmistest vajaka. Tema asendaja Claudio Ranieri on võtnud seitsme mänguga vaid ühe võidu, ent sellest hoolimata on tulemused paranenud.

Kui Jokanovic mängis ründavamat, ent ohtlikumat vutti, siis Ranieri keskendub nõrkade kohtade lappimisele ning kontrarünnakutele. Just see taktika viis Leicesteri meistriks ning tegi Ranierist Premier League’i ajaloo suurima üllatuse sepistaja.

“Ma arvan, et nad armastavad sellist jalgpalli. Kaitses oleme tugevalt ja tihkelt ning palli saades tõttame rünnakule. Olen alati õnnelik ja rahul. Arvan, et viiene kaitseliin on mu mängijatele rohkem meeltmööda,” rääkis Ranieri Sky Sportsile.

Itaallane manitses fänne olema rahulikud ja kannatlikud. “Mäng Huddersfieldi vastu on ülitähtis nii meile kui neile. Nagu ma ütlen, siis kui pole võimalik võita, on tähtis mitte kaotada. Üks punkt on hea, aga kodus mängides tahame fännide soove täita,” vihjas ta kergele võidukohustusele.

scroll to top