Uskumatu, aga tõsi! Eelmise hooaja finalist Tottenham kisti koduväljakul täielikult ribadeks!

Mauricio Pochettino. Foto: Reuters/Scanpix

Meistrite liiga teisipäevastes mängudes purustas Müncheni Bayern võõrsil eelmisel hooajal finaali jõudnud Tottenham Hotspuri, kui teeniti 7:2 võit. Teine võistlustules olnud Inglismaa klubi Manchester City sai aga väga raske võidu kirja.

Kohtumist läks juhtima siiski Tottenham, kui Moussa Sissoko söödu realiseeris Heung-Min Son terava löögiga 12. minutil väravaks. Seejärel algas aga Bayerni show. Joshua Kimmich viigistas kolme minuti möödudes seisu ja loetud hetked enne poolaja lõppu viis Robert Lewandowski omad ette. 55. minutiks oli ka Serge Gnabry kaks tabamust kirja saanud, kuid Harry Kane’i 61. minuti penalti andis võõrustajatele veel lootust mängu tagasi tulla. See jäi vaid unistuseks, sest Gnabry sai veel kaks ja Lewandowski ühe värava enda nimele ning Tottenham pidi kokkuvõttes seitse (!) palli võrgust välja korjama.

Tottenhami liigarivaal Manchester City teenis 2:0 võidu Zagrebi Dinamo üle tänu Raheem Sterlingu 66. minuti ja Phil Fodeni viienda üleminuti väravatele. Paris Saint-Germain sai samuti 1:0 võidu Mauro Icardi tabamusest Istanbuli Galatasaray vastu ning Tottenham – Bayerni kohtumise kõrval saab parajaks üllatustulemuseks lugeda ka Madridi Reali 2:2 viiki Belgia klubi Club Brugge’ga, kusjuures Hispaania tippklubi jäi avapoolajal 0:2 kaotusseisu.