fbpx
Close

Unitedi poolkaitsja vihjas, et võib jaanuaris klubist lahkuda

Avatar

Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

2017. aasta suvel toonase Manchester Unitedi peatreeneri Jose Mourinho soovil klubisse toodud serblasest poolkaitsja Nemanja Matic andis mõista, et lähinädalatel on reaalne variant klubivahetuseks õhus.

Eelmisel nädalal väitis mängijate üleminekutega kursis olev Gianluca Di Marzio, et 31-aastase Matici vastu tunneb suurt huvi Hispaania tippklubi Madridi Atletico, kes loodab keskväljale kogemust juurde hankida. Tõepõhi võimalikul üleminekul ka all on, sest Matic Unitedi peatreeneri Ole Gunnar Solskjaeri plaanidesse ei kuulu – 12. detsembril Euroopa liiga kohtumises AZ Alkmaari vastu oli talle viimase kahe kuu peale ainsaks algkoosseisus alustatud matšiks. Kõige muu kõrval on Matici lepingust vaid kuus kuud alles ja kui jaanuaris temaga United uut lepingut ei sõlmi, siis saab suvel mehest vabaagent.

“Ma ei tea, mida öelda. Mul on leping veel kuueks kuuks, aga saab jaanuaris näha, mis juhtub. Kas pikendan lepingut või leian midagi muud? Unitedil on võimalus mu lepingut pikendada, aga saame näha, kas klubi ja minu plaanid ühtivad. Rohkemat ei saa ma öelda, sest midagi muud ma ei teagi,” sõnas Matic Telegraf.rs portaalile.

Lisaks Atleticole on kuuldavasti Matici osas huvi üles näitamas ka Milano Inter. Sealse peatreeneri Antonio Contega tehti koostööd hooajal 2016/17.

scroll to top