fbpx
Close

Unitedi legendaarne väravavaht lajatas: De Gea pole asendamatu

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Endine Hollandi koondislane ja Manchester Unitediga neljal korral Inglismaa meistriks tulnud ning korra ka Meistrite liiga võitnud Edwin van der Sar arvas, et klubi praegune esikinnas David De Gea peaks muret tundma oma koha pärast.

28-aastane De Gea kuulub kahtlemata maailma parimate väravavahtide hulka, kuid on silma paistnud ka nii mõnegi prohmakaga. Hispaania koondislase leping lõppeb Unitediga käimasoleva hooaja lõpus ja nii on tal võimalik juba 1. jaanuarist hakata läbirääkimisi pidama teiste klubidega, et suvel vabaagendina võistkonda vahetada. Kuigi De Gea on nimetatud neljal korral ka Unitedi aasta mängijaks, usub Van der Sar, et klubi suudab uue ja samaväärilise väravavahi asemele tuua.

“Otsus peab teatud hetkel tulema. See võtab nüüd kaua aega ehk tegemist on “jah” või “ei küsimusega, aga ma pole Unitedis direktori ametis. Teised väravavahid suduavad samuti [De Geast jääva koha] täita. Neid väravavahte on, kes Premier League’is mängivad ja suudavad järgmisel tasemel hakkama saada. Mina olin 34-aastane, kui Unitediga liitusin ja seega on hetkel väga palju võimalusi olemas,” vahendab Sky Sports Van der Sari öeldut.

scroll to top