United sai lõpuks kaane maha, Wolverhampton vajas võiduks üleminuteid

Marcus Rashford. Foto: Reuters/Scanpix

Euroopa liigas neljapäeval toimunud kohtumistes olid Inglismaa klubidest kaasa tegemas Manchester United ja Wolverhampton Wanderers ning mõlemad meeskonnad olid ka võidukad.

United asus poolajaks Belgradi Partizani vastu 2:0 juhtima, kui värava lõid Mason Greenwood ja Anthony Martial. Marcus Rashford kasvatas 49. minutil eduseisu 3:0 peale ning see jäi ühtlasi ka lõppskooriks. L-alagrupi liider on United kümne punktiga ning Partizani üle saadud võiduga kindlustati edasipääs 32 parima hulka. AZ Alkmaar järgneb kaheksa ja Partizan nelja punktiga ning Astana on nulli peal.

Wolverhampton Wanderers heitles Bratislava Slovaniga ning võimalusi oli 51. minutil minna Ruben Nevesi penaltist juhtima, kuid portugallane eksis sellel. Tiimi kangelaseks osutus Raul Jimenez, kes teisel üleminutil viis omad 1:0 juhtima ja rohkem väravaid enam ei löödud. K-alagrupis on Braga kümne punktiga esikohal. Wolverhamptonil on üheksa punkti kirjas, Slovanil ette näidata neli ja Istanbuli Besiktas on kõik mängud kaotanud.

Euroopa liigaga tehti tavapäratult sel nädalal algust juba kolmapäeval ning võistlustules oli Londoni Arsenal, kui võõrsil kohtuti Portugali kõrgliigameeskonna Vitoria de Guimaraesiga. Kahurid siiski võitu kätte ei saanud: 81. minutil viis Shkodran Mustafi omad ette, aga esimesel üleminutil viigistas seisu ja vormistas lõppskoori brasiillasest ründaja Bruno Duarte. F-alagrupis hoiab Arsenal sellest hoolimata kümne punktiga esimest kohta. Võrdselt kuus silma on kirjas Liege’i Standardil ja Frankfurdi Eintrachtil ning Guimaraes on punkti peal.