fbpx
Close

United astus esimesed sammud, et jaanuaris uus ründaja juurde tuua

Avatar

Marcus Rashford ja Jadon Sancho (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

Romelu Lukaku lahkumise järgselt ründemängijate osas õhemaks jäänud Manchester United plaanib suure tõenäosusega talvel ridu täiendada Inglismaa koondislase Jadon Sanchoga.

Augustis ütles Saksamaa kõrgliigaklubi Dortmundi Borussia tegevdirektor Hans-Joachim Watzke, et oli selle aastanumbri sees tagasi lükanud ühe “superklubi” pakkumise nende mängumehe Sancho eest. Hiljuti jõudis avalikkuse ette Amazon Prime’i dokumentaalsarja “Inside Borussia Dortmund” uus osa, milles spordidirektor Michael Zorc kinnitas, et 19-aastase Sancho agent kohtus suvel Unitedi esindajatega võimaliku ülemineku osas. Nii sai suuresti kinnitust juba varasemalt spekuleeritu, et Watfordi ja Manchester City noortesüsteemides pallinud tulevikustaar on naasmas kodumaale.

“Praegune teema on Sancho ja Manchester United. Teda kutsuti sinna ja ta ütles, et suvel me müügiga mingil juhul ei tegele ning ta ise polnud samuti klubivahetusest eriti huvitatud. Kohtumine aset leidis, olid nii minu kui tema arutelud koos teiste konsultantidega. Manchester United oli see pool, kes konsultandi kutsus kohale. Nii palju, kui ma tean, öeldi Unitedile edasi, et ükskõik kui palju raha pakkuda, siis Sanchot suvel minema ei lubata,” rääkis Zorc.

scroll to top